Среќна нова 2020 година

New-Year-2020-Wishes-768x463.jpg

Матицата на иселениците од Македонија Ви посакува среќна и бериќетна 2020 година.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

scroll to top